Переможці I Всеукраїнського дистанційного
фестивалю — конкурсу
вокального та інструментального мистецтва
«Музична Україна»

Номінація «Фортепіано, клавішні»

П.І.
Місто
Нагорода
Проценко Ілля Номінація: «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна , м. Чернігів
І
Зуєв Домінік Номінація: «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м. Дніпро
ІІ
Моргулець Надія «Фортепіано, клавішні»-ансамблі 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна,с. Аджамка
ІІІ
Донець Ангеліна «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна,с. Аджамка
ІІІ
Шевченко Кирило «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Генічеськ
І
Лебедєва Юлія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Генічеськ
Гран-прі
Фортепіанний дует: Довга Софія, Лебедєва Юлія «Фортепіано, клавішні»-ансамблі 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Генічеськ
І
Фортепіанний дует: Сафронова Софія, Харламова Марія Номінація : «Фортепіано, клавішні»-ансамблі 2 вікова категорія: (10-13років)
Україна,, м. Генічеськ
І
Моргулець Роман «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна,с. Аджамка
ІІІ
Лакша Поліна «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14 -17 років)
Україна, м. Генічеськ
І
Фортепіанний дует: Сімонова Вікторія, Белічко Олександра Номінація: «Фортепіано, клавішні»-ансамблі 3 вікова категорія:(14 -17 років)
Україна, м. Генічеськ
І
Дует: Кіхтенко Санта, Родіна Євгенія «Фортепіано, клавішні»-ансамблі V вікова категорія: (25 - 55 років)
Україна, м. Дніпро
І

Номінація «Народні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Судянкова Поліна Номінація: «Народні інструменти»-бандура 2 вікова категорія: (10-13р середня)
Україна м. Київ
І
Виходцев Микола Номінація: «Народні інструменти»-гітара 2 вікова категорія: (10-13р середня)
Україна, м. Київ
І
Домбалян Амалія Номінація: «Народні інструменти»-гітара 2 вікова категорія: (10-13р середня)
Україна м. Київ
ІІ
Пуга Дмитро Номінація: «Народні інструменти»-гітара 3 вікова категорія:(14-17р.)
Україна, смт. Чинадієво
ІІ
Анікін Максим Номінація: «Народні інструменти»-баян 3 вікова категорія:(14-17р.)
Україна, м. Полтава
І
Тимощук Марина Номінація: «Народні інструменти»-бандура ІІІ вікова категорія: (14-17р)
Україна м. Київ
І
Дует: Моргулець Таїсія, Моргулець Максим Номінація: «Народні інструменти»- ансамблі VII вікова категорія (змішана)
Україна, с. Аджамка
ІІ

Номінація «Струнні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Степченко Дарина Номінація: «Струнні інструменти»- скрипка 3 вікова категорія:(14-17р. середня)
Україна, м. Дніпро
І

Номінація «Інструментальні ансамблі»

П.І.
Місто
Нагорода
Квартет "Гальярда" Номінація: «Інструментальні колективи» V вікова категорія (25 - 55 років )
Україна, м. Вінниця
Гран-прі

Номінація «Академічний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Тимошенко Єлизавета Номінація: «Академічний вокал» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, м. Чернігів
І
Дубенчук Тамара Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м. Львів
Гран-прі
Лончак Розалія Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м. Мукачеве
ІІ
Коханевич Марія Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м. Хмельницький
І
Гурська Зоя Номінація «Академічний вокал» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна, с. Радовичі
ІІ

Номінація «Естрадний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Бойко Уляна Номінація: «Естрадний вокал» 1 вікова категорія: (4 - 9 років)
Україна, м. Дніпро
І
Тутова Олеся Номінація: «Естрадний вокал» 1 вікова категорія: (4 - 9 років)
Україна, м. Дніпро
ІІІ
Воронiна Єлизавета 1 пісня «Перлина Україна» Номінація: «Естрадний вокал» 1 вікова категорія: (4 - 9 років)
Україна, м. Дніпро
ІІІ
Воронiна Єлизавета 2 пісня «Просто» Номінація: «Естрадний вокал» 1 вікова категорія: (4 - 9 років)
Україна, м. Дніпро
ІІ
Юндіна Христина Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
І
Заболотна Євгенія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Чернівці
І
Болотіна Дарина «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Рівне
ІІ
Грибовська Анастасія Номінація: «Естрадний вокал», ІV вікова категорія (18-24 років)
Україна, м. Житомир
І
Бокотей Анастасія Номінація «Естрадний вокал», ІV вікова категорія:(18 - 24 років)
Україна, м. Мукачеве
ІІ
Купинець Вікторія Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18-24 років)
Україна, м. Мукачеве
І
Андрій Мурза Номінація «Естрадний вокал» реп 5 вікова категорія(25-55 років)
Україна, м. Полтава
ІІ
Журавель Альона Номінація «Естрадний вокал», V вікова категорія:(25 - 55 років)
Україна, м. Первомайский
ІІ
Назаретян Еміль Номінація «Естрадний вокал», V вікова категорія (25-55 років)
Україна, м. Нью-Йорк
ІІ
Ступакова Ірина Номінація «Естрадний вокал», V вікова категорія (25-55 років)
Україна, с. Чонгар
І
Криволап Юлія Номінація «Естрадний вокал», V вікова категорія (25 -55 років)
Україна, с. Наливайківка
І
Фiлiмонова Свiтлана Номінація: «Естрадний вокал»-авторська пісня, V вікова категорія (25-55 років )
Україна, м. Южноукраїнськ
Гран-прі
Цімарно Марія Номінація:«Естрадний вокал» VІ вікова категорія (56 + років )
Україна, с. Заболотці
ІІ
Котик Віорел «Естрадний вокал» VІ вікова категорія (56 + років )
Україна, м. Київ
І

Номінація «Вокальні ансамблі», «Хор»

П.І.
Місто
Нагорода
Вокальна студія "Гармонія" молодша група. Номінація: «Хор» I вікова категорія:(5 -9 років )
Україна, м. Луцьк
ІІ
Вокальний дует: Саврук Уляна та Дуб Роман Номінація: «Народний вокал»-колективи ІV вікова категорія (18-24 років)
Україна, м. Городок
ІІІ
Вокальний дует: Володченко Олександр, Зайцева Олена Номінація: «Вокальні колективи»-академічний вокал, VII вікова категорія (змішана)
Бiлорусь, м. Мiнськ
Гран-прі
Ансамбль української пісні - "Вінок з барвінку " Номінація : «Вокальні ансамблі» VII вікова категорія (змішана)
Україна, с. Радовичі
І

Номінація «Інструментальна» джаз, електро, та інші напр.

П.І.
Місто
Нагорода
Ничик Вячеслав Номінація: «Інструментальна»-ел.гітара SHRED METHOD VI вікова категорія (56 + років )
Україна, м. Одеса
Гран-прі